Seniors

"Seniors" - garantēts ienākums tavām saulainām vecumdienām.

Programmas pārskats

Garantēti ienākumi labākām vecumdienām un tavu plānu vai vēlmju īstenošanai.

Finansiālais atbalsts tuviniekiem tavas dzīvības zaudējuma gadījumā, ko izraisījis nelaimes gadījums.

Galvenās programmas iezīmes

Iezīme Klienta ieguvums
“Seniors” – divas aizsardzības vienā Garantēti regulāri ienākumi vecumdienās

Tavas dzīvības zaudējuma gadījumā, ko izraisījis nelaimes gadījums, šī programmas daļa kalpos kā vairogs taviem mīļajiem neplānotu finansiālu grūtību pārvarēšanai.
Apdrošinājuma summa, ko izvēlas apdrošinātā persona Tu pats vari noteikt garantēto pensijas lielumu, kas tev palīdzēs saglabāt sasniegto dzīves standartu, ko, smagi strādājot esi veidojis un, kas būs piemērots tavām nākotnes finansiālajām vajadzībām.
Apdrošināšanas programmas ilgums, ko izvēlas apdrošinātā persona Tu pats vari norādīt brīdi, no kura vēlies saņemt garantētu pensiju, kas tev palīdzēs nākotnē raudzīties ar optimismu, justies pārliecinātam un spējīgam pieņemt izaicinājumus vecumdienās.
Dubultā apdrošinājuma summa, ja nāvi izraisījis nelaimes gadījums Nelaime nenāk brēkdama – to nav iespējams paredzēt, tāpēc ir labi, ja tavi tuvinieki šādu neplānotu notikumu gadījumos būs nodrošināti ar dubulto aizsardzības summu.
Iespēja izvēlēties vienreizējo atlīdzības izmaksu vai ikmēneša pensiju Programmas Seniors ietvaros tev ir iespēja izvēlēties veidu, kā saņemt savu garantēto pensiju. Atbilstoši savām vajadzībām tu vari izvēlēties vienreizējo atlīdzības izmaksu vai labu regulāru pensiju mūža garumā, raugoties, kas tev piemērotāks.

Šī naudas summa nenoliedzami palīdzēs veidot tādas vecumdienas, kādas vēlies, saglabājot finansiālo neatkarību un izbaudot visu, ko esi ieplānojis šajā jaunajā dzīves posmā. Tu vari nešaubīgi īstenot savus sapņus un raudzīties nākotnē ar drošības sajūtu.
Izmaksātā atlīdzība sastāv no garantētas summas un uzkrātā papildu kapitāla Līguma termiņa beigās tu saņemsi ne tikai garantētu apdrošinājuma summu, ko esi izvēlējies savai tālākajai nākotnei, bet arī papildu atlīdzību jeb peļņu no ieguldītajām iemaksām.
Programma neparedz medicīniskās pārbaudes Lai pievienotos programmai Seniors, nav nepieciešamas medicīniskās pārbaudes, līdz ar to polises noslēgšana ir vienkārša un bez papildus izmaksām. Tieši tāpēc šī programma ir optimāls risinājums ne tikai tiem, kuri vēlas plānot finansiāli drošas vecumdienas jau iepriekš, bet arī tiem, kuriem ir nopietnas veselības problēmas vai ierobežots budžets un kuri vēlas rīkoties nekavējoties, lai izbaudītu vēlamo dzīves līmeni nākotnē.
Iespēja pievienot papildu apdrošināšanas aizsardzību Visas pamata aizsardzības programmas garumā tev ir iespēja pievienot papildu programmas, lai paplašinātu apdrošināšanas aizsardzību.
Iespēja izmantot nodokļu atvieglojumus Tev ir iespēja atgūt daļu no iemaksātajām prēmijām par aizsardzības programmu atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanai.
Atceries!
  • Dzīvības apdrošināšanas programma “Seniors” palīdz sasniegt augstākus mērķus tavā dzīvē!
  • Tā ir drošība, miers un pēkšņu, negaidītu notikumu gadījumos finansiāls atbalsts.
  • Garantēta atlīdzība, lai tu varētu izbaudīt savas vecumdienas.

 

 

Saskaņā ar Vispārējiem Apdrošināšanas Noteikumiem