Dzīvība

"Dzīvība" - dzīvības aizsardzības programma ar regulārām iemaksām un uzkrājuma veidošanu, kas garantē konkrētu atlīdzību tavas un tavas ģimenes drošai rītdienai.

Programmas pārskats

Tavi mīļie būs finansiāli pasargāti un spēs saglabāt dzīves kvalitāti, segt ikdienas, kā arī neplānotas izmaksas, saņemot garantētu atlīdzības summu tavas dzīvības zaudējuma gadījumā, ja tas iestāsies programmas darbības laikā.

Garantēti uzkrājumi un peļņa, ko tu vari izmantot savām vēlmēm un vajadzībām izvēlētajā brīdī.

Programmas galvenās iezīmes

Iezīme Klienta ieguvums
"Dzīvība" – divas aizsardzības vienā programmā Garantēts finansiāls atbalsts tavai ģimenei tavas dzīvības zaudējuma gadījumā;

Garantēta naudas summa programmas termiņa beigās, ja apdrošinātā persona ir dzīva.
Apdrošinājuma summa, ko izvēlas apdrošinātā persona Veids, kā piemērot polisi tavām personīgajām vajadzībām: izvēloties apdrošinājuma summu, kas ir pietiekami liela, lai finansiāli atbalstītu tavu ģimeni, ja kaut kas atgadās.
Apdrošināšanas programmas ilgums, ko izvēlas apdrošinātā persona Aizsardzības programma tiek veidota uz brīvi izvēlētu laika periodu, kas var būt saistīts ar nozīmīgiem notikumiem tavā dzīvē, piemēram, bērna patstāvīgas dzīves sākums, pensionēšanas brīdis, finansiālu saistību perioda beigas.
Garantēta atlīdzība Apdrošināšanas summa, kuru tu izvēlies, ir garantēta visas aizsardzības programmas laikā neatkarīgi no tā, kā mainīsies tavs veselības stāvoklis.
Nodrošināta aizsardzība dzīvības zaudējuma gadījumā neatkarīgi no nāves cēloņa Ja dzīvība tiek zaudēta polises darbības laikā, neatkarīgi no nāves cēloņa, vai to izraisījis nelaimes gadījums, slimība vai kāds cits iemesls, taviem tuviniekiem tiks izmaksāta polisē noteiktā atlīdzība.
Programmas termiņa beigās gadījumā, ja nekas neatgadās, atlīdzība tiek izmaksāta tev Šo naudas summu tu varēsi izmantot pēc saviem ieskatiem. Atlīdzība līguma termiņa beigās var tikt izmaksāta vienā maksājumā vai kā ikmēneša pensija. Šis naudas apmērs nenoliedzami atbalstīs tavu dzīves standartu un ļaus piepildīt vēlmes un mūža sapņus. Tas arī ļaus paveikt to, ko tu esi vēlējies izdarīt, bet nevarēji laika vai naudas trūkuma dēļ.
Izmaksātā atlīdzība sastāv no: garantētas summas un uzkrātā papildu kapitāla Apdrošināšanas gadījumā, kas varētu būt dzīvības zaudējums vai līguma termiņa beigas, tava ģimene vai tu saņemsiet ne tikai garantētu summu, bet arī uzkrāto papildu kapitālu.
Iespēja pievienot papildu apdrošināšanas aizsardzību Tev ir iespēja atgūt daļu no iemaksātajām prēmijām par aizsardzības programmu atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanai.
Atceries!

Dzīvības apdrošināšanas programma "Dzīvība" ir nozīmīgs atbalsts vairākās dzīves situācijās:

  • tā ir drošība, komforts un dzīvības zaudējuma gadījumā – finansiāls atbalsts;
  • plaša un ilgtermiņa aizsardzības programma;
  • garantēts un stabils līdzekļu uzkrāšanas veids.

 

 

Saskaņā ar Vispārējiem Apdrošināšanas Noteikumiem