Mantinieks

“Mantinieks” – individuālā dzīvības apdrošināšana ar iespēju veidot uzkrājumu visa mūža garumā.

Programmas pārskats

Tavi mīļie jebkurā laikā būs finansiāli nodrošināti tavas dzīvības zaudējuma gadījumā.

Programmas galvenās iezīmes

Iezīme Klienta ieguvums
Apvieno dzīvības apdrošināšanu visa mūža garumā ar iespēju veidot uzkrājumu Tavas nāves gadījumā tavi mīļie saņems garantētu apdrošināšanas atlīdzību

Ja programmas termiņa beigās tu esi dzīvs, tad garantētā apdrošināšanas atlīdzība tiks izmaksāta tev.
Garantēta apdrošinājuma summa Neskatoties uz veselības stāvokli, apdrošinājuma summa ir garantēta visas programmas garumā.
Apdrošinājuma summa, ko izvēlas apdrošinātā persona Tu pats vari izvēlēties apdrošinājuma summu, kas būs pietiekama, lai atbalstītu tavas ģimeni dzīves kvalitāti un finansiālo stabilitāti nākotnē.
Garantēta apdrošinājuma summa dzīvības zaudējuma gadījumā neatkarīgi no nāves cēloņa Dzīvības zaudējuma gadījumā, kas radies nelaimes gadījuma,, slimības vai cita iemesla dēļ, taviem tuviniekiem tiks izmaksāta garantēta apdrošināšanas atlīdzība.
Iespēja izvēlēties vienreizējo atlīdzības izmaksu vai ikmēneša pabalstu Šīs programmas ietvaros atlīdzība var tikt izmaksāta taviem mīļajiem kā vienreizēja izmaksa vai kā ikmēneša pabalsts. Šī atlīdzība nenoliedzami palīdzēs tavai ģimenei apmaksāt neplānotus izdevumus un segt saistības, kā arī segt tavus ārstēšanās izdevumus vecumdienās.
Iespēja pievienot papildu aizsardzības programmas Šīs programmas ietvaros taviem tuviniekiem atkarībā no vajadzības ir iespēja atlīdzību saņemt kā vienreizējo izmaksu vai kā ikmēneša pabalstu.
Iespēja saņemt nodokļu atvieglojumus Tev ir iespēja atgūt daļu no iemaksātajām prēmijām par aizsardzības programmu atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanai. (Aicinām par šo tēmu uzzināt vairāk!)
Atceries! Individuālā dzīvības apdrošināšana “Mantinieks” garantē finansiālu atbalstu taviem mīļajiem, kā arī iespēju saglabāt viņu dzīves kvalitāti un īstenot nākotnes vēlmes un sapņus.

 

 

Saskaņā ar Vispārējiem Apdrošināšanas Noteikumiem