Veselība 32

“Veselība (32 un 7)” - finansiālais atbalsts nopietnu kritisku saslimšanu gadījumos.

Programmas pārskats

  • Tev būs garantēti finansiālie līdzekļi, uzzinot diagnozi par kritisku saslimšanu, lai veiktu nopietnu ārstēšanos, rehabilitāciju, mēģinot uzveikt slimību, vai lai varētu pielāgoties jaunajai dzīves situācijai.
  • Garantēts finansiālais atbalsts tev un taviem mīļajiem, lai nosegtu neplānotus un parasti lielus papildu izdevumus par ārstēšanu un papildinātu ienākumus, kas mazinājušies ja ir ierobežota iespēja strādāt.

Galvenās programmas iezīmes

Iezīme Klienta ieguvums
Iespēja izvēlēties no 2 veidu segumiem Tu vari izvēlēties seguma spektru – “plašu un pilnīgu” vai “obligātu aizsardzības programmu” nopietnu saslimšanu gadījumos.
Pirmais variants – “plaša un pilnīga”aizsardzība Aizsardzība šādu slimību gadījumā – vēzis, labdabīgs smadzeņu audzējs, aplastiskā anēmija, miokarda infarkts, insults, primāra plaušu hipertensija, citas smagas koronāro artēriju slimības, multiplā skleroze, Parkinsona slimība, Alcheimera slimība, smaga galvas trauma, paralīze, koma, apalliskais sindroms, encefalīts, bakteriālais meningīts, poliomielīts, plaušu saslimšanas beigu stadija, nieru nepietiekamība, aknu nepietiekamības beigu stadija, fulminants hepatīts, koronāro artēriju šuntēšanas operācija, sirds vārstuļu operācija, būtisko orgānu/kaulu smadzeņu transplantācija, aortas operācija, aklums, kurlums, balss zudums, smagi apdegumi, progresējošā sklerodermija, sistēmas sarkanā vilkēde ar Lupus nefrītu, terminālā slimība
Otrais variants – obligāta aizsardzība Aizsardzība piecu visbiežāk sastopamo un nopietnāko kritisku slimību un divu veidu operāciju veidu gadījumā: vēzis, miokarda infarkts, insults, koronāro artēriju šuntēšanas operācijas, nieru nepietiekamība, aklums, būtisko orgānu/kaulu smadzeņu transplantācija
Apdrošinājuma summa, ko izvēlas apdrošinātā persona Tu vari izvēlēties garantētu apdrošinājuma summu, sākot no 5000 EUR un beidzot ar 100 000 EUR, kas var būt nozīmīgs finansiālais atbalsts kritiskās un dzīvību apdraudošās situācijās
Vienkārša apdrošināšanas atlīdzības izmaksas kārtība Garantētā naudas summa būs pieejama, neiesniedzot maksājuma dokumentus par veiktajām ārstēšanas procedūrām. Šī summa tev tiks izmaksāta vienu mēnesi pēc diagnozes noteikšanas.
Kritiskās slimības diagnozes noteikšanas gadījumā apdrošinājuma summa tiks izmaksāta kā vienreizēja izmaksa

Tas nozīmē:

  • nekādu administratīvu ierobežojumu un aizkavēšanos;
  • iespēja kompensēt ienākumus, kurus nav iespējams saņemt (darba nespējas dēļ), un finansiālais atbalsts tavai ģimenei.
Iespēja izmantot nodokļu atvieglojumus Tev ir iespēja atgūt daļu no iemaksātajām prēmijām par šo papildu aizsardzības programmu atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanai par nodokļu atvieglojumiem.
Atceries! Papildu aizsardzība “Veselība” (1. un 2. variants) - garantē tev finansiālo atbalstu kritiskās un dzīvību apdraudošās situācijās, ja nepieciešama dārga ārstēšanās, kā arī palīdzēs finansiāli tavai ģimenei pielāgoties jaunajai situācijai. Sargā to!

 

 

Saskaņā ar Vispārējiem Apdrošināšanas Noteikumiem