MetLife Sīkdatņu politika

Kas ir sīkdatne?

"Sīkdatnes " ir mazi teksta faili, ko jūsu apmeklētās tīmekļa vietnes var ievietot jūsu datorā vai mobilajā ierīcē.  Sīkdatnes  plaši lieto, lai iespējotu tīmekļa vietņu efektīvāku darbu, tie var saturēt datus, kas attiecas uz vietnes funkciju vai sniegumu, vai arī tie var sniegt tīmekļa vietnei iespēju laika gaitā “atcerēties” jūsu darbības vai preferences.

Kādēļ mēs lietojam sīkdatnes ?

Mēs lietojam sīkdatnes  dažādu iemeslu dēļ, kas norādīti turpinājumā, piemēram, būtiskas darbības, navigācija vietnē, kā arī lai uzlabotu jūsu pieredzi, kad apmeklējat mūsu tīmekļa vietni. Tāpat mēs lietojam sīkdatnes , lai analizētu apmeklētāju skaitu un uzvedību mūsu tīmekļa lapās, kā arī lai piedāvātu jums savā tīmekļa vietnē konkrētu saturu, piemēram, videomateriālus.

Kādu veidu sīkdatnes  mēs lietojam?

Pirmās puses un trešo pušu sīkdatnes  

Mēs savā tīmekļa vietnē lietojam gan pirmās puses, gan trešo pušu sīkdatnes.

Sīkdatnes var iestatīt tīmekļa vietnes īpašnieks (pirmās puses sīkdatnes ) vai – dažos gadījumos – trešo pušu pakalpojumi, kuriem tīmekļa vietnes īpašnieks atļauj prezentēt informāciju, sniegt saturu vai nodrošināt citu funkcionalitāti tīmekļa vietnē, tādu kā analītiku (trešo pušu sīkdatnes ).

Tāpat var būt gan sesiju sīkdatnes , gan pastāvīgās sīkdatnes.

Sesiju sīkdatnes  

Sesiju sīkdatnes  sniedz iespēju atpazīt lietotāju tīmekļa vietnes apmeklējuma ietvaros, proti, no lapas lapā ir iespējams atcerēties visas lapu maiņas vai atlases. Sesiju sīkdatnes  ir īslaicīgas, un to darbība beidzas, kad lietotājs aizver pārlūkprogrammu vai atsakās no sistēmas.

Pastāvīgās sīkdatnes  

Pastāvīgas sīkdatnes  ir sīkdatnes, kuras uz noteiktu laika periodu pēc pārlūkošanas sesijas beigām "pastāv" lietotāja datorā un tādējādi dod iespēju atcerēties lietotāju preferences vai darbības, kad vietne tiek apmeklēta atkārtoti.

Pastāvīgo sīkdatņu piemēri: Osano Consent Manager pa Osano

Mēs savā tīmekļa vietnē lietojam šādus sīkfailus.

Sīkfailus, ko lietojam, kategorizējam četros galvenajos veidos:

Būtiskās sīkdatnes  (noteikti nepieciešamās)

Šīm sīkdatnēm ir būtiska nozīme vietnes funkcionēšanā.

Šīs sīkdatnes iespējo tīmekļa vietnes pamat funkcionalitāti un sniedz lietotājam iespēju pārvietoties pa tīmekļa vietni un lietot tās pamatfunkcijas, tādas kā piekļuvi drošiem apgabaliem tīmekļa vietnē un pamatsatura rādīšanu. Tās netiek rādītas sīkdatņu reklāmkarogā, jo no tām nav iespējams atteikties.

Sīkdatņu piemēri, kuri, visticamāk, tiek uzskatīti par būtiskām sīkdatnēm: Alico Referralcpa Metlife.

Analītikas sīkdatnes

Šīm sīkdatnēm nav būtiska nozīme tīmekļa vietnes funkcionēšanā, taču tās sniedz mums iespēju mērīt un analizēt, kā klienti mūsu vietni lieto, piemēram, kāda ir satiksmes izcelsme un cik ilgu laiku apmeklētāji pavada katrā mūsu tīmekļa vietnes lapā. Informācija, ko savācam par saviem apmeklētājiem, sniedz mums iespēju uzlabot veidu, kādā iepazīstinām jūs ar saturu, un tīmekļa vietnes funkcionalitāti. Analītikas sīkfailus jūs varat pieņemt vai noraidīt, izmantojot uznirstošo sīkdatņu reklāmkarogu, kad pirmo reizi apmeklējat mūsu tīmekļa vietni.

Sīkdatņu piemēri, kas, visticamāk, tiek uzskatīti par analītikas sīkdatnes: Utma pa Google Analytics.

Mārketings (reklāma)

Šīs sīkdatnes sniedz iespēju piedāvāt apmeklētājiem to interesēm atbilstošākas reklāmas. Tās iespējams lietot arī tādēļ, lai ierobežotu reižu skaitu, cik reizes redzama reklāmu, kā arī lai palīdzētu izvērtēt reklāmas kampaņas efektivitāti. Šīs sīkdatnes  parasti tiek izvietotas lapā ar tīmekļa vietnes operatora atļauju. Tīmekļa vietnēm nav vajadzīgi šīs kategorijas sīkdatnes, lai tās varētu funkcionēt.

Personalizācijas sīkdatnes  (funkcionālie vai vietnes pielāgošanas sīkdatnes)

Šīs sīkdatnes  reģistrē informāciju par jūsu veiktajām izvēlēm (tādām kā jūsu lietotājvārds, valoda vai reģions, kurā atrodaties). Tāpat tās sniedz iespēju pielāgot tīmekļa vietni jūsu vajadzībām un nodrošināt pilnveidotas un personiskākas funkcijas.

Turpmākajā tabulā izskaidroti sīkdatnes , kurus lietojam un kādēļ.

Sīkdatnes Kategorija

Nosaukums

Pakalpojumu sniedzējs

Nolūks

Sīkdatnes derīguma termiņš

ESSENTIAL

alicoReferral

MetLife

Uzlabo vietnes izmantošanas iespējas, aktivējot vietnes funkcijas. Piemēram, šis sīkfails ļauj atgriezties pareizajā lapā, noklikšķinot uz pogas “Atpakaļ”.

Sesija

ANALYTICS

^__utma$

Google

Izmanto, lai identificētu lietotājus un apmeklējuma reizes.

2 gadi

ANALYTICS

^__utmb$

Google

Izmanto, lai noteiktu jaunas apmeklējuma reizes .

30 min

ANALYTICS

^__utmc$

Google

 Darbojas saistībā ar sīkdatni __utmb, lai noteiktu jaunas apmeklējuma reizes.

Sesija

ANALYTICS

^__utmt$

Google

Izmanto, lai ierobežotu pieprasījumu intensitāti.

10 min

ANALYTICS

^__utmv$

Google

Saglabā apmeklētāja līmeņa pielāgotos mainīgos datus.

2 gadi

ANALYTICS

^__utmz$

Google

Izmanto, lai noteiktu avotu, no kura vietne tiek apmeklēta.

6 mēneši

ESSENTIAL

osano_consentmanager

Osano

Saglabā lietotāja pašreizējo piekrišanas statusu.

1 gads

ESSENTIAL

osano_consentmanager_expdate

Osano

Saglabā lietotāja piekrišanas termiņu.

1 gads

ESSENTIAL

osano_consentmanager_uuid

Osano

Saglabā unikālo lietotāja piekrišanas identifikatoru.

1 gads

 

Piekrišana sīkdatņu lietojumam

Izņemot būtiskos (noteikti nepieciešamās) sīkdatnes, kuras vajadzīgas, lai vietne darbotos, mēs iestatīsim sīkdatnes jūsu datorā, tālrunī vai ierīcē tikai pēc jūsu piekrišanas saņemšanas.

Kā mainīt sīkdatņu iestatījumu?

Jūs varat iebilst pret sīkdatņu instalēšanu (izņemot būtisko sīkdatņu instalēšanu), iestatot savas preferences uznirstošajā sīkdatņu reklāmkarogā, pēc tam jūs varat regulēt pieejamos slīdņus kā “ieslēgtus” vai “izslēgtus” un/vai tos mainīt, izmantojot sīkdatņu preferenču joslu, kurai varat piekļūt, noklikšķinot uz sīkdatņu logrīka lapas apakšējā labajā stūrī.

Vai arī savas pārlūkprogrammas iestatījumos varat izvēlēties, vai gribat pieņemt sīkfailus vai nē. Dažādās pārlūkprogrammās jums var būt pieejami atšķirīgi vadības elementi, tādēļ zemāk sniedzam jums saites uz populāru ražotāju norādījumiem, kā to varat darīt. Būtībā jūsu pārlūkprogramma jums piedāvās izvēli pieņemt, atteikt vai dzēst sīkfailus vienmēr vai sīkfailus no pakalpojumu sniedzējiem, ko izmanto tīmekļa vietnes īpašnieki ("trešo pušu "), vai sīkdatnes no konkrētām tīmekļa vietnēm.

Lai atteiktos no izsekošanas visās tīmekļa vietnēs, kādu veic Google Analytics, lūdzu, apmeklējiet

Lai atrastu informāciju par citām pārlūkprogrammām, lūdzu, apmeklējiet pārlūkprogrammu izstrādātāju tīmekļa vietni.

Šī sīkdatņu politika veido mūsu kopējās privātuma politikas daļu.