Darbinieku ieguvumu programmu apraksts

Šajā sadaļā Jūs atradīsiet mūsu darbinieku motivācijas programmu aprakstu sākot no dzīvības un negadījumu apdrošināšanas grupai līdz finanšu drošībai un pensijām.

Dzīvības apdrošināšana

Jebkuras korporācijas veiksmes pamatā ir uzņēmuma darbinieku spējas. Jūsu darbinieku labklājība un apmierinātība ar darbu ir vitāli svarīga jūsu uzņēmuma attīstībai un panākumiem.

 

Dzīvības un negadījumu apdrošināšanas programma grupai ir labs veids, kā piesaistīt, motivēt un noturēt savus darbiniekus, jo ļauj sniegt drošības un psiholoģiskās labsajūtas sajūtu jūsu darbiniekiem, attiecīgi pozitīvi ietekmējot darba efektivitāti. Turklāt, jūsu darbinieki var izmantot papildu brīvprātīgās programmas un papildus iegādāties citus dzīvības apdrošināšanas produktus, piemēram, apdrošināšanu pret kritiskām slimībām, invaliditāti par cenu, kas ir ievērojami zemāka par individuālā dzīvības apdrošināšanas tirgū noteikto.

 

Uzzināt vairāk par dzīvības un negadījumu apdrošināšanu grupai

Uzzināt vairāk par dzīvības un negadījumu apdrošināšanu grupai

Dzīvības un negadījumu apdrošināšana grupai

Ar MetLife jūs varat izveidot sev vispiemērotāko Dzīvības un negadījumu apdrošināšanas plānu grupai

Pensiju uzkrājumi grupai

Jūsu darbinieku finanšu nākotnes nodrošināšana ir būtisks veids, kā komunicēt savas organizācijas apņemšanos veicināt darbinieku izaugsmi un labklājību. Darbinieku sniegtās pensiju uzkrājumu programmas bieži ļauj kompensēt valsts pensiju sistēmas trūkumus. Īpaši tas izteikts gadījumos, kad valsts pensiju sistēmas nonāk nopietnās problēmās, jo samazinās iemaksu veicēju un iemaksu saņēmēju attiecība, kā arī palielinās veco cilvēku skaits, kuriem nepieciešama palīdzība. Bažas par dzīves līmeņa uzturēšanu, sasniedzot pensijas vecumu, Baltijas valstīs arvien pieaug. Arī valsts arvien vairāk vēlas, lai privātās apdrošināšanas nozare iesaistītos jomās, kuras tradicionāli tika segtas no sabiedriskā sektora. Pensijas uzkrājumi plāni grupām ir ļoti svarīgs darbinieku motivēšanas un lojalitātes nodrošināšanas aspekts.

 

MetLife ir vairāk kā 50 gadu pieredze pensiju pārvaldībā gan vietēja, gan starptautiska līmeņa korporācijās, un daudzās valstīs tā ieņem vadošās tirgus pozīcijas.

Uzzināt vairāk par pensiju uzkrājumiem grupai

Uzzināt vairāk par pensiju uzkrājumiem grupai

Pensiju uzkrājumi grupai

Mūsdienās augstas kvalitātes darbinieku ieguvumi un pensiju uzkrājumu programmas vairs nav apspriežams temats